Plébánia Hivatal

Alagi Római Katolikus Plébánia

2120 Dunakeszi, Kápolna u. 12.

Telefon: (27) 540 395

Mobil telefon:

Email: plebania.alag@gmail.com

Plébános: Dr. Farkas László

Plébános-helyettes: Balázs András

Plébániai hivatali idő:

Hétfő: 9-13h

Szerda: 9-13h

Péntek: 13-15h

Valamint előzetesen telefonon egyeztetett időpontban.

Irodai ügyintézést a járvány alatt csak telefonon és elektronikusan tudunk biztosítani:
Tel: 30-6767491, plebania.alag@gmail.com

• Telefonos irodai ügyeletet Margitka biztosít hétfőn és szerdán 9-től 13 óráig, pénteken 13 órától 17 óráig a 30-6767491-es telefonszámon. A plébánia vonalas számát (27-540395) átmenetileg nem fogjuk használni.

• Személyes jelenléttel csak a szentmiséket, a betegek és rászorulók látogatását, szentségek kiszolgáltatását, a temetéseket és a lelki beszélgetést biztosítjuk (ez utóbbit igény szerint on-line).

• Ha beteghez, haldoklóhoz kell menni vagy gyónásra, lelki beszélgetésre van szükség, akkor az atyákat rögtön és közvetlenül keressék (a 30-5639132-es számon András atyát, a 20-8231719-es számon pedig Laci atyát).

• Kereszteléseket minden hónap első vasárnapján a Szent Imre Templomban, harmadik vasárnapon pedig a Szent Mihály Templomban tartunk (rendkívüli esetektől eltekintve).

• A keresztelési adatokat az irodán kell bejelenteni, miután rövid online felkészítőn kell részt vennie a szülőknek és keresztszülőknek ehhez a linkhez kapcsolódva:
    (https://meet.jit.si/keresztelesdunakeszin).

A megközelítésben segítségként szolgálhat az alábbi térképrészlet.